Formularz rejestracji

(wymagane)

(wymagane)

(wymagane)

Centrala PBX

(wymagane)

Dane użytkownika

(wymagane)

(wymagane)

(wymagane)

(wymagane)

Informacje

Załóż linie telefoniczne i ciesz się darmowym dostępem do centrali PBX w podstawowej wersji.

Proces rejestracji polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza oraz akceptacji regulaminu. Po aktywacji Twojego konta uzyskasz dostęp do własnego profilu oraz aplikacji konfiguracyjnej centrali PBX.

Dbamy o bezpieczeństwo naszej usługi oraz o prywatność danych naszych klientów. Aby dowiedzieć się w jaki sposób realizujemy te cele, zachęcamy do zapoznania się z polityką prywatności oraz polityką bezpieczeństwa usługi.

Pamiętaj, że zawsze możesz rozszerzyć funkcjonalność swojej centrali o dodatkowe moduły lub linie poprzez proste wygenerowanie wniosków bezpośrednio ze strony swojego profilu w portalu.

Pola oznaczone znakiem są wymagane dla poprawnej rejestracji

Login to nazwa identyfikująca użytkownika w systemie. Pole wymaga conajmniej 4 znaków alfanumerycznych bez znaków specjalnych. Dopuszczlany jest znak podkreślnika, kropki lub spacji

Nazwa centrali identyfikuje twojego PBX-a w systemie. Podana nazwa może zawierać jedynie znaki alfanumeryczne! Długość nazwy musi zawierać od 3 do 16 znaków.

Nasza usługa skierowana jest do podmiotów gospodarczych, dlatego uzupełnij numer NIP oraz dane teleadresowe firmy lub instytucji z którą będziemy współpracowali.

Pamiętaj, aby poprawnie wprowadzić swój adres e-mail. To bardzo istotne, ponieważ na podany adres wyślemy link weryfikacyjny, który umożliwi aktywację konta