Centrala dla sieci biur

Nasza oferta systemów telefonicznych dla biur to przyszłościowe rozwiązanie, które eliminuje potrzebę korzystania z tradycyjnych linii telefonicznych. Wykorzystuje ono technologię Voice over Internet Protocol (VoIP) do przesyłania połączeń głosowych za pomocą łącza internetowego, dzięki czemu zapewni sprawną komunikację zarówno w obrębie przedsiębiorstwa, jak i z podmiotami znajdującymi się poza jego obrębem. Jeśli chcesz poprawić pracę swojego oddziału i zwiększyć jakość rozmów zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką naszej zaawansowanej centrali komunikacyjnej dla sieci biur.

Liczne zalety systemu komunikacyjnego do biura od CloudPBX

Wybierając centralę online do biura, zyskujesz dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak wysokiej jakości połączenia, własne zapowiedzi głosowe, kolejkowanie połączeń, syntezator mowy, nagrywanie rozmów, czy blokowanie niechcianych połączeń. To jednak tylko niektóre z możliwości. Funkcje takie jak transferowanie i przechwytywanie połączeń, tworzenie planów numeracyjnych dla terminali, czy rozgłaszanie komunikatów alarmowych, są nie tylko wygodne, ale i niezbędne w nowoczesnym środowisku biznesowym. Jako dostawca VoIP dla sieci biur nasze rozwiązania mają dostępne:

  • menu,
  • kolejkowanie połączeń,
  • nagrywanie rozmów,
  • komunikaty,
  • podgląd stanu połączeń,
  • dostęp do statystyk.

Ważnym aspektem centrali VoIP dla sieci biur jest to, że umożliwia ona dzwonienie na różne rodzaje numerów, w tym komórkowe i stacjonarne, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Wybierając tę usługę można więc liczyć na pełną kontrolę nad numeracją telefoniczną, kosztami rozmów oraz konfiguracją usług telekomunikacyjnych.

Wirtualna centralka do biura oferuje także dodatkowe oszczędności poprzez elastyczne abonamenty dopasowane do konkretnych potrzeb komunikacyjnych - z opłatami uzależnionymi od faktycznej ilości i czasu trwania połączeń.

centrala dla sieci biur

Systemy komunikacyjne do biura - nowoczesne rozwiązania dla efektywności pracy

Nowoczesne systemy łączności dla sieci biur zostały zaprojektowane w ten sposób, aby ułatwić i usprawnić pracę, dlatego ich ogromnym atutem jest prostota obsługi. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i dostępowi do różnorodnych aplikacji, zarządzanie systemem komunikacyjnym staje się wyjątkowo łatwe i efektywne. Wybierając centralkę telefoniczną dla sieci biur od CloudPBX, zyskujesz pewność, że Twoi pracownicy korzystać będą nie tylko z nowoczesnego, ale także i bezpiecznego rozwiązania. Nasz system działa w standardzie wysokiej dostępności. Centrala jest hostowana w certyfikowanych serwerowniach, co gwarantuje bezpieczeństwo usług i pełną poufność korespondencji.

System telefoniczny dla małych i dużych biur

Nasze rozwiązanie jest wyjątkowo elastyczne i łatwo skalowalne. VoIP to idealne rozwiązanie dla wielu biur - zarówno tych małych, jak i większych. Centrala telefoniczna online dla sieci biur doskonale się sprawdzi się np. w przypadku Call Center, gdzie system kolejkowania połączeń znacznie skraca czas oczekiwania klientów, umożliwiając obsłużenie większej liczby zapytań. Jesteśmy gotowi na współpracę z każdymi przedsiębiorcami, którzy szukają sposobów na redukcję kosztów połączeń i poprawę jakości komunikacji.

Tym, co wyróżnia wirtualną centralę telefoniczną PBX dla sieci biur jest jej zdolność do obsługi wielu lokalizacji. Jest to możliwe, dzięki temu, że działa w oparciu o technologię chmury. W ten sposób można łatwo zarządzać komunikacją w różnych oddziałach firmy, niezależnie od ich położenia geograficznego. To sprawia, że wirtualna centrala do biura jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które posiadają biura w różnych miastach czy krajach.