Centrala telefoniczna PBX

Jeżeli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twojej firmie stała się elastyczna, a do tego szybciej się rozwijała, postaw na centralę telefoniczną PBX. Korzystając z usługi, nie musisz martwić się stałymi wysokimi kosztami, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych systemów telefonicznych. Wirtualna centrala PBX dla małych firm działa w oparciu o inteligentną chmurę. Usługa ta zwykle ma charakter abonamentowy (SaaS).

Kolejną zaletą oferowanej przez nas usługi Cloud PBX jest oszczędność czasu. Instalacja wirtualnego systemu trwa zaledwie kilka godzin i nie jest tak problematyczna, jak w przypadku wdrażania stacjonarnej centrali. Poza tym w przypadku modernizacji centrali telefonicznej PBX pracownicy dalej mogą z niej korzystać.

Jakie funkcje ma wirtualna centrala PBX?

Wirtualna centrala PBX dla małych firm ma wiele funkcji, które przyczyniają się do usprawnienia funkcjonowania firm. Cloud PBX posiada menu głosowe IVR. Dzięki tej opcji osoba dzwoniąca ma możliwość tonowego wybierania wewnętrznego numeru.

Kolejne funkcje centrali PBX to:


rozpoznawanie mowy,

nagrywanie rozmów,

odtwarzanie powitania firmowego w sposób automatyczny,

przekierowanie połączeń,

przechwytywanie połączeń,

powiadamianie o nieodebranych połączeniach,

poczta głosowa,

bramka SMS.

Uzyskaj więcej informacji o centrali PBX dla firm

Potrzebujesz dodatkowych informacji o centrali PBX dla firm? Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób działa system, kto może z niego skorzystać i jakie są koszty jego użytkowania? A może potrzebujesz dodatkowej wiedzy na temat możliwości centrali IP PBX, które mógłbyś wykorzystać we własnej firmie? Niezależnie od tego, jakie masz pytania, zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy. Czekamy na Ciebie - PBX to centrala stworzona dla małych firm!