Wirtualny faks dla firm

Szukasz wygodniejszego rozwiązania od tradycyjnego faksu? Zachęcamy do zapoznania się z usługami naszej firmy! W ofercie mamy wirtualny faks dla firm, dzięki któremu możliwe jest wygodne wysyłanie (fax2mail) i odbieranie (web2fax) dokumentów przez Internet. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z usługi faksu wirtualnego, przydzielimy Twojemu przedsiębiorstwu jeden lub więcej numerów telefonicznych (w zależności od potrzeb). Będą one wykorzystywane do obiegu dokumentów firmowych. Do prawidłowego działania usługi musisz podać nam adresy e-mail, na które będą dostarczane faksy online. Dokumenty trafiają na wskazane skrzynki w formacie PDF lub DOC. Wirtualny faks do firmy to rozwiązanie, dzięki któremu usprawnisz komunikację między pracownikami, a także z kontrahentami, a nawet urzędami. Usługa wirtualnego faksu dla małych firm może być elementem Centrali VoIP.

Podstawowe funkcje wirtualnego faksu dla firm

Faks online pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych oraz graficznych. Dzięki tej usłudze z jednego numeru faksu może korzystać wiele osób w tym samym czasie. Kolejną funkcją naszego rozwiązania jest to, że równocześnie można wysyłać dokumenty do kilku odbiorców. W przypadku, gdy adresat jest niedostępny, wirtualny faks dla firm ma możliwość automatycznego powtarzania wysyłania wiadomości. Jeśli chcesz sam sprawdzić wszystkie funkcje tej usługi, zachęcamy do kontaktu.

wirtualny pbx dla szpitali

Faks online – korzyści

Wirtualny faks dla małych firm daje wiele korzyści. Przede wszystkim nie musisz inwestować w tradycyjny sprzęt oraz akcesoria niezbędne do wysyłania i odbierania dokumentów – np. papier i toner. Abyś mógł korzystać z tej usługi, wystarczy, byś miał dostęp do Internetu. Kolejną zaletą faksu online jest prosta obsługa i brak konieczności instalacji dodatkowych programów. Nasze rozwiązanie umożliwi Ci odbieranie dokumentów firmowych nawet wtedy, gdy jesteś poza miejscem pracy. W tym celu możesz wykorzystać komputer, tablet lub smartfon. Faks wirtualny pozwala na przekierowanie dokumentów do konkretnego działu, co znacznie usprawnia komunikację w firmie. Dzięki tej usłudze nie musisz przejmować się zaginionymi faksami, ponieważ wszystko będzie znajdować się na Twojej skrzynce.